Gizlilik ve Güvenlik

Acar Silver için sizin verdiğiniz bilgilerin korunması ve gizliliği büyük önem taşımaktadır. Acar Silver, Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim soyisim, tel no, e-posta vb…) sizlerden talep etmektedir. Acar Silver bilgisayarlarında toplanan bu bilgileri posta, e-posta veya mobil iletişim için kullanmaktadır. Acar Silver üyelik formları ile topladığı bilgileri sözkonusu üyenin bilgisi dışında üçüncü şahıslarla ticari veya ticari olmayan hiçbir amaçla paylaşmamaktadır. Her zaman kişisel veri kaydınızı kısmen veya tamamen sildirme hakkına sahipsiniz. Siz istekli olduğunuz sürece kişisel bilgileriniz tarafımızdan saklanmaktadır.

Tüm veriler, yetkisiz kişilerin kötüye kullanımına ve erişimine karşı yüksek güvenlik seviyesiyle çalışan sunuculara kaydedilir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde acarsilver.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin acarsilver.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.